Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center

895 Cobb Place Boulevard Northwest Kennesaw Georgia 30144
KENNESAW
Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center - foto 1
Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center - foto 2
Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center - foto 3
Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center - foto 4

Ülevaade

The following services and amenities are available, but with reduced service: Fitness Center, Breakfast, Pool. The following services and amenities are currently not available: On-site Restaurant(s), Room Service. The Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center hotel is located in Kennesaw, Georgia, one mile from the Town Center Mall, and just minutes away from the finest dining in Atlanta as well as business parks. The Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center hotel features 114 guest rooms and 9 suites. Certain to please the busy executive or leisure traveler are our array of special amenities including complimentary high-speed wireless internet access, in-room hospitality center with microwave, refrigerator and coffeemaker, two dual line phones with voicemail and data ports, large work desk and ergonomic chairs, On Command video and TV video games, complimentary HBO, complimentary USA Today each weekday morning, indoor swimming pool and fitness center and a 24-hour complimentary business center. The Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center hotel also features meeting space for all of your business and special occasion needs and can accommodate up to 300 people. Experience the ambiance of Atlanta, Georgia at the Hilton Garden Inn hotel. *****Everything. Right Where You Need It*****

Kiired vastused: Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center

Kus asub Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center?

Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center asub aadressil 895 Cobb Place Boulevard Northwest Kennesaw Georgia 30144, asukohas Kennesaw, United States.

Mitu tärni on hotellil Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center?

Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center on 3-tärniline majutusasutus.

Kas Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center pakub: bassein, parkimine ja WiFi?

Jah. Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center mainib oma teenuste hulgas: bassein, parkimine, WiFi, restoran, jõusaal, kliimaseade ja ratastooliga ligipääsetav.

Milliseid mugavusi pakub Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center?

Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center pakub: Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), Electric vehicle charging station, 24-hour reception, Check-in hour: 15:00 - 00:00, Check-out hour: 12:00 - 12:00, Late Check-out (extra fee), Wi-fi (extra fee), Room service (extra fee) ja Laundry service (extra fee). Hotelli 41 mugavuste täielik loend on sellel lehel.

Millal on kõige odavam peatuda hotellis Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center?

Selle hotelli enda hindu pole meil veel piisavalt. Sihtkohas United States on hotellid odavaimad kuudel november, detsember, veebruar ja märts, umbes 13 protsenti odavamad kui kõige kallimal kuul.

Kas saan broneeringu majutuses Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center tasuta tühistada?

Tühistamistingimused sõltuvad toast ja hinnast. Iga toa tingimused, sh tasuta tühistamise tähtaeg, kuvatakse sellel lehel pärast kuupäevade valimist ja enne maksmist.

Mugavused

Hotelli mugavused
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
Electric vehicle charging station
24-hour reception
Check-in hour: 15:00 - 00:00
Check-out hour: 12:00 - 12:00
Late Check-out (extra fee)
Wi-fi (extra fee)
Room service (extra fee)
Laundry service (extra fee)
Launderette (extra fee)
Multilingual staff
24-hour security (extra fee)
Air conditioning in public areas
Fireplace
Hotel safe (extra fee)
Lift access (extra fee)
Shop (extra fee)
Newspapers
Luggage room (extra fee)
Clothes dryer
Bar (extra fee)
Restaurant
Smoking area (extra fee)
Highchairs (extra fee)
Banquet hall
Conference room
Meeting room
Printer (extra fee)
Business centre
Audio-visual equipment rental (extra fee)
Fax (extra fee)
Indoor freshwater pool: 1
Outdoor freshwater pool: 1
Sun loungers
Parasols
TV lounge
Hot tub (extra fee)
Fitness (extra fee)
Billiards (extra fee)
Hotelli teave
Non-smoking establishment (extra fee)
Kontrolli saadavust

Tubade hindade ja saadavuse nägemiseks vali kuupäevad.

Otsi kuupäevi
Asukoht
Kennesaw, US
895 Cobb Place Boulevard Northwest Kennesaw Georgia 30144
Näita kaardil
Vaata seda hotelli ja 30 lähedal asuvat majutusasutust kaardil.
Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center
Läheduses olevate hindade laadimine…

Saadavus

Millal peatuda hotellis Hilton Garden Inn Atlanta NW/Kennesaw Town Center

Hinnaülevaade
Klõpsa kuul, et võrrelda 3-tärni hotelle sihtkohas Kennesaw nendel kuupäevadel, odavaimad eespool (tipphooaja kuul kalleimad eespool). Avaneb uuel vahelehel.
Põhineb sihtkoha United States hindadel järgmise 12 kuu jooksul ja selle hotelli hiljutistel hindadel