Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village

700 Beta Drive Mayfield Heights Cleveland Ohio 44143
CLEVELAND
Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village - fotografija 1
Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village - fotografija 2
Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village - fotografija 3
Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village - fotografija 4

Pregled

The brand-new Hilton Garden Inn Cleveland East Mayfield Village is conveniently located off Interstate 271 in Mayfield Village, Ohio, just minutes from major corporations like Progressive, Philips Healthcare, Novelis, and Parker Hannifin. Downtown Cleveland, Progressive Field, and Quicken Loans Arena are only 15 miles away. The hotel offers complimentary on-site parking and high-speed wired and wireless internet access. Guest rooms feature spacious work desks with ergonomic Mirra chairs by Herman Miller, two telephones with voicemail and data ports, a hospitality center with a microwave, refrigerator, and coffee maker, and an iron and ironing board. Amenities include an indoor heated swimming pool, whirlpool, a complimentary fitness center with PreCor equipment, and a 24-hour business center. Dining options include the Great American Grill restaurant, serving breakfast, lunch, and dinner, evening room service, and a 24-hour Pavilion Pantry. The hotel also specializes in meetings and events, with over 2, 700 square feet of meeting space and dedicated staff.

Brzi odgovori o: Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village

Gdje se nalazi Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village?

Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village nalazi se na adresi 700 Beta Drive Mayfield Heights Cleveland Ohio 44143, u mjestu Cleveland, United States.

Koliko zvjezdica ima Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village?

Broj zvjezdica objekta Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village: 3.

Ima li Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village: bazen, parkiralište i Wi-Fi?

Da. Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village navodi bazen, parkiralište, Wi-Fi, restoran, teretana, spa, klima-uređaj i pristup za invalidska kolica među svojim sadržajima.

Koje sadržaje nudi Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village?

Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village nudi Small pets allowed (under 5 kg) (extra fee), Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), 24-hour reception, Check-in hour: 15:00, Check-out hour: 12:00, Late Check-out (extra fee), Wired Internet (extra fee), Wi-fi (extra fee) i Room service (extra fee). Potpuni popis sadržaja objekta 51 nalazi se na ovoj stranici.

Kada je najjeftiniji boravak u Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village?

Još nemamo dovoljno cijena za ovaj hotel. Za hotele u mjestu United States najjeftiniji mjeseci su prosinca, siječnja, veljače i rujna, oko 17 posto jeftiniji od najskupljeg mjeseca.

Mogu li besplatno otkazati rezervaciju u objektu Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village?

Uvjeti otkazivanja razlikuju se ovisno o sobi i cijeni. Pravila za svaku sobu, uključujući rok za besplatno otkazivanje, prikazuju se na ovoj stranici nakon što odaberete datume, a prije plaćanja.

Sadržaji

Hotelski sadržaji
Small pets allowed (under 5 kg) (extra fee)
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
24-hour reception
Check-in hour: 15:00
Check-out hour: 12:00
Late Check-out (extra fee)
Wired Internet (extra fee)
Wi-fi (extra fee)
Room service (extra fee)
Laundry service (extra fee)
Day-care centre (extra fee)
24-hour security (extra fee)
Air conditioning in public areas
Fireplace
Hotel safe (extra fee)
Cloakroom
Lift access (extra fee)
Newspaper stand
Shop
Gym (extra fee)
Newspapers
Luggage room (extra fee)
Bar (extra fee)
Restaurant
Highchairs (extra fee)
Banquet hall
Conference room
Meeting room
Printer (extra fee)
Business centre
Audio-visual equipment rental (extra fee)
Fax (extra fee)
Indoor freshwater pool: 1
Outdoor freshwater pool: 1
TV lounge
Game room (extra fee)
Hot tub (extra fee)
Spa centre (extra fee)
Waterskiing (extra fee)
Jet ski (extra fee)
Sailing (extra fee)
Fitness (extra fee)
Basketball (extra fee)
Billiards (extra fee)
Bowling alley (extra fee)
Golf (extra fee)
Tennis (extra fee)
Putting green (extra fee)
Skiing (extra fee)
Informacije o hotelu
Non-smoking establishment (extra fee)
Provjeri dostupnost

Odaberite datume za prikaz cijena i dostupnosti soba.

Traži datume
Lokacija
Cleveland, US
700 Beta Drive Mayfield Heights Cleveland Ohio 44143
Prikaži na karti
Pogledajte ovaj hotel i obližnje objekte (6) na karti.
Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village
Učitavanje cijena u blizini…

Dostupnost

Kada odsjesti u Hilton Garden Inn Cleveland East/Mayfield Village

Pregled cijena
Kliknite mjesec za usporedbu hotela s 3 zvjezdica u Cleveland za te datume, od najjeftinijih (od najskupljih za mjesec najveće potražnje). Otvara se u novoj kartici.
Na temelju cijena za United States u sljedećih 12 mjeseci