Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville

615 East Main Street Hendersonville 37075 Tennessee
HENDERSONVILLE
Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville - fotografija 1
Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville - fotografija 2
Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville - fotografija 3
Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville - fotografija 4

Pregled

Located off I-65 and Highway 386 on East Main Street in Hendersonville, TN, our award-winning hotel offers modern amenities and convenient access to area attractions. Business travelers appreciate our 24-hour business center and 1, 700 square feet of meeting space, while leisure guests enjoy our saltwater pool and 24-hour fitness center. We're just minutes from the Grand Ole Opry, Gaylord Opryland Resort & Convention Center, and a short drive from The Hermitage and Drakes Creek Park. Start your day with our complimentary hot breakfast, featuring signature cinnamon rolls. We look forward to making your stay memorable.

Brzi odgovori o: Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville

Gdje se nalazi Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville?

Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville nalazi se na adresi 615 East Main Street Hendersonville 37075 Tennessee, u mjestu Hendersonville, United States.

Koliko zvjezdica ima Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville?

Broj zvjezdica objekta Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville: 2.

Ima li Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville: bazen, parkiralište i Wi-Fi?

Da. Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville navodi bazen, parkiralište, Wi-Fi, teretana i pristup za invalidska kolica među svojim sadržajima.

Koje sadržaje nudi Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville?

Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville nudi Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), 24-hour reception, Check-in hour: 15:00, Check-out hour: 12:00, Late Check-out (extra fee), Wired Internet (extra fee), Wi-fi (extra fee), Car hire (extra fee) i Room service (extra fee). Potpuni popis sadržaja objekta 41 nalazi se na ovoj stranici.

Kada je najjeftiniji boravak u Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville?

Još nemamo dovoljno cijena za ovaj hotel. Za hotele u mjestu United States najjeftiniji mjeseci su studenoga, prosinca, veljače i rujna, oko 17 posto jeftiniji od najskupljeg mjeseca.

Mogu li besplatno otkazati rezervaciju u objektu Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville?

Uvjeti otkazivanja razlikuju se ovisno o sobi i cijeni. Pravila za svaku sobu, uključujući rok za besplatno otkazivanje, prikazuju se na ovoj stranici nakon što odaberete datume, a prije plaćanja.

Sadržaji

Hotelski sadržaji
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
24-hour reception
Check-in hour: 15:00
Check-out hour: 12:00
Late Check-out (extra fee)
Wired Internet (extra fee)
Wi-fi (extra fee)
Car hire (extra fee)
Room service (extra fee)
Laundry service (extra fee)
Launderette (extra fee)
Babysitting service (extra fee)
Multilingual staff
Bellboy service (extra fee)
Smoke detector
Hotel safe (extra fee)
Lift access (extra fee)
Shop (extra fee)
Newspapers
Clothes dryer
Library
Towels and bed linen (extra fee)
Bar (extra fee)
Smoking area (extra fee)
Banquet hall
Conference room
Meeting room
Printer (extra fee)
Business centre (extra fee)
Fax (extra fee)
Outdoor freshwater pool: 1
Game room (extra fee)
Fitness (extra fee)
Bowling alley (extra fee)
Mini golf (extra fee)
Golf (extra fee)
Tennis (extra fee)
Golf practice facility (extra fee)
Informacije o hotelu
Non-smoking establishment (extra fee)
Minimum check-in age: 21
Provjeri dostupnost

Odaberite datume za prikaz cijena i dostupnosti soba.

Traži datume
Lokacija
Hendersonville, US
615 East Main Street Hendersonville 37075 Tennessee
Prikaži na karti
Pogledajte ovaj hotel i obližnje objekte (7) na karti.
Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville
Učitavanje cijena u blizini…

Dostupnost

Kada odsjesti u Holiday Inn Express Nashville-Hendersonville

Pregled cijena
Kliknite mjesec za usporedbu hotela s 2 zvjezdica u Hendersonville za te datume, od najjeftinijih (od najskupljih za mjesec najveće potražnje). Otvara se u novoj kartici.
Na temelju cijena za United States u sljedećih 12 mjeseci