Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills
Áttekintés
Motel 6 Farmington Hills, MI - Northwest - Farmington Hills offers air-conditioned guestrooms with cable television, phones with free local calls, and shower/tub combinations in the bathrooms. Housekeeping is provided daily. Guests can enjoy complimentary wireless internet access, a snack bar/deli, coffee/tea in a common area, laundry facilities, and a vending machine. Babysitting services are available for a surcharge. The motel features a 24-hour front desk and free self-parking. It is located in Farmington Hills, within a 10-minute drive of Suburban Collection Showplace and Suburban Ice-Farmington Hills, and is near St. Joe's Medical Group and St. Mary Mercy Primary Care Farmington Hills. The property is non-smoking.
The Motel6 Farmington Hills, MI - Northwest - Farmington Hills is a hotel.
Gyors válaszok - Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills
Hol található a(z) Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills?
Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills itt található: 38300 Grand River Avenue I-275/I-696/I-96 at Grand River Avenue Farmington Hills Michigan 48335, Farmington Hills, United States.
Hány csillagos a(z) Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills?
Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills egy 2 csillagos szálláshely.
Van itt: Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills ilyen: parkolás, Wi-Fi és légkondicionálás?
Igen. A(z) Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills szolgáltatásai között szerepel: parkolás, Wi-Fi és légkondicionálás.
Milyen szolgáltatásokat kínál a(z) Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills?
Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills kínálata: Pets Allowed, Air Conditioning, Car Parking - Onsite Free, Laundry Service, Complimentary WiFi access, Free Wifi, Payable Wifi, Babysitting Services, Self-parking - Free és Hotel Chain: OYO. A szolgáltatások teljes listája (14) ezen az oldalon található.
Mikor a legolcsóbb megszállni itt: Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills?
Ennek a szállodának még nincs elég saját áradata. United States szállodáinál a legolcsóbb hónapok: február, március, augusztus és szeptember, körülbelül 15 százalékkal a legdrágább hónap alatt.
Lemondhatom ingyenesen a foglalásomat itt: Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills?
A lemondási feltételek szobánként és díjanként eltérnek. Az egyes szobák feltételei, beleértve az esetleges ingyenes lemondási határidőt is, ezen az oldalon jelennek meg, miután kiválasztotta a dátumokat, és még a fizetés előtt.
Létesítmények
Válasszon dátumokat a szobaárak és az elérhetőség megtekintéséhez.
Dátumok kereséseElérhetőség
Válasszon dátumokat az elérhetőség megtekintéséhez
Válasszon időpontot, hogy megnézze a szobaárakat ebben a szállodában.
Mikor szálljon meg itt: Motel 6 Detroit Northwest - Farmington Hills
Áráttekintés- Legolcsóbb hónapok: november, december, január, február, szeptember
- Legdrágább hónap: október
- Jellemző megtakarítás az alacsony és a csúcsszezon között: kb. 12%