Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores

1520 East Mount Garfield Road Muskegon Michigan 49444
MUSKEGON
Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores - 1. fénykép
Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores - 2. fénykép
Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores - 3. fénykép
Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores - 4. fénykép

Áttekintés

Don't miss out on recreational opportunities including an indoor pool and a 24-hour fitness center. This hotel also features complimentary wireless internet access and a fireplace in the lobby. Grab a bite from the grocery/convenience store serving guests of Fairfield Inn and Suites by Marriott Muskegon Norton Shores. A complimentary buffet breakfast is served on weekdays from 6:00 AM to 9:30 AM and on weekends from 7:00 AM to 10:00 AM. Featured amenities include a 24-hour business center, express check-in, and express check-out. Planning an event in Muskegon? This hotel has 696 square feet (65 square meters) of space consisting of conference space and meeting rooms. Self parking (subject to charges) is available onsite. Make yourself at home in one of the 83 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LED televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment.

Gyors válaszok - Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores

Hol található a(z) Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores?

Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores itt található: 1520 East Mount Garfield Road Muskegon Michigan 49444, Muskegon, United States.

Hány csillagos a(z) Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores?

Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores egy 2 csillagos szálláshely.

Van itt: Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores ilyen: medence, parkolás és Wi-Fi?

Igen. A(z) Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores szolgáltatásai között szerepel: medence, parkolás, Wi-Fi, edzőterem és akadálymentes bejutás.

Milyen szolgáltatásokat kínál a(z) Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores?

Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores kínálata: Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), 24-hour reception, Check-in hour: 16:00, Check-out hour: 13:00, Wi-fi, Valet parking, Laundry service, Hotel safe és Lift access. A szolgáltatások teljes listája (20) ezen az oldalon található.

Mikor a legolcsóbb megszállni itt: Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores?

Ennek a szállodának még nincs elég saját áradata. United States szállodáinál a legolcsóbb hónapok: január, február, március és szeptember, körülbelül 16 százalékkal a legdrágább hónap alatt.

Lemondhatom ingyenesen a foglalásomat itt: Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores?

A lemondási feltételek szobánként és díjanként eltérnek. Az egyes szobák feltételei, beleértve az esetleges ingyenes lemondási határidőt is, ezen az oldalon jelennek meg, miután kiválasztotta a dátumokat, és még a fizetés előtt.

Létesítmények

Szállodai szolgáltatások
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
24-hour reception
Check-in hour: 16:00
Check-out hour: 13:00
Wi-fi
Valet parking
Laundry service
Hotel safe
Lift access
Luggage room (extra fee)
Clothes dryer
Conference room
Meeting room
Business centre (extra fee)
Indoor freshwater pool
TV lounge
Fitness
Szállodai információk
Non-smoking establishment
Minimum check-in age: 21
Szabad helyek ellenőrzése

Válasszon dátumokat a szobaárak és az elérhetőség megtekintéséhez.

Dátumok keresése
Helyszín
Muskegon, US
1520 East Mount Garfield Road Muskegon Michigan 49444
Megjelenítés a térképen
Tekintse meg ezt a szállodát és 12 közeli szálláshelyet a térképen.
Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores
Közeli árak betöltése…

Elérhetőség

Mikor szálljon meg itt: Fairfield Inn & Suites Muskegon Norton Shores

Áráttekintés
Kattintson egy hónapra, hogy összehasonlítsa a(z) 2 csillagos szállodákat itt: Muskegon, az adott időpontokra, a legolcsóbbtól kezdve (a csúcshónapban a legdrágábbtól). Új lapon nyílik meg.
A következő 12 hónap United States területén mért árai alapján