Knights Inn By Capital O Emporia US 50
Pārskats
The well-being of guests is top of mind at Choice-branded hotels. Guests may experience a variety of new, improved cleanliness protocols and products. Our non-smoking Knights Inn & Suites Emporia in Emporia, KS is conveniently located on Highway 50 and Interstate 35. Our wide-open parking lot is suitable for truck and large vehicle parking. Guests will start the day with a free breakfast with hot waffles and an indoor pool. Guests can use free WiFi to stay connected to home and work.
Īsas atbildes par Knights Inn By Capital O Emporia US 50
Kur atrodas Knights Inn By Capital O Emporia US 50?
Knights Inn By Capital O Emporia US 50 adrese: 3183 US-50 Highway Off US-50 Emporia Kansas 66801, Emporia, United States.
Cik zvaigžņu ir viesnīcai Knights Inn By Capital O Emporia US 50?
Knights Inn By Capital O Emporia US 50 ir 1 zvaigžņu naktsmītne.
Vai Knights Inn By Capital O Emporia US 50 ir pieejams: baseins, autostāvvieta un Wi-Fi?
Jā. Knights Inn By Capital O Emporia US 50 savās ērtībās norāda baseins, autostāvvieta, Wi-Fi, restorāns, gaisa kondicionieris un piekļuve ratiņkrēslam.
Kādas ērtības piedāvā Knights Inn By Capital O Emporia US 50?
Knights Inn By Capital O Emporia US 50 piedāvā: Small pets allowed (under 5 kg) (extra fee), Wheelchair-accessible, Car park, 24-hour reception, Check-in hour: 14:00, Check-out hour: 11:00, Wi-fi (extra fee), Room service (extra fee), Laundry service un Air conditioning in public areas. Pilns 22 ērtību saraksts ir šajā lapā.
Kad ir lētākais laiks uzturēties šeit: Knights Inn By Capital O Emporia US 50?
Mums vēl nav pietiekami daudz šīs viesnīcas cenu. Viesnīcām galamērķī United States lētākie mēneši ir decembris, janvāris, februāris un septembris - aptuveni par 17 procentiem lētāk nekā dārgākajā mēnesī.
Vai varu bez maksas atcelt rezervāciju viesnīcā Knights Inn By Capital O Emporia US 50?
Atcelšanas noteikumi atšķiras atkarībā no numura un tarifa. Katra numura noteikumi, tostarp bezmaksas atcelšanas termiņš, tiek parādīti šajā lapā, kad esat izvēlējies datumus, un pirms maksājuma.
Ērtības
Pieejamība
Izvēlieties datumus, lai redzētu pieejamību
Izvēlieties uzturēšanās laiku, lai pārbaudītu šīs viesnīcas numuru cenas.
Kad uzturēties šeit: Knights Inn By Capital O Emporia US 50
Cenu pārskats- Lētākie mēneši: oktobris, janvāris, februāris, marts, augusts
- Tipiskais ietaupījums starp zemo un augsto sezonu: apmēram 14%