La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City

821 Stewart Avenue Garden City New York 11530
GARDEN CITY
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City - foto 1
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City - foto 2
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City - foto 3
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City - foto 4

Pārskats

Located in a prime area of New York City, La Quinta Inn & Suites Garden City offers convenient access to the city's attractions. Business and leisure travelers alike will appreciate the hotel's amenities and attentive staff. Well-appointed guest rooms feature flat-screen televisions, air conditioning, heating, alarm clocks, and telephones. The property also provides various recreational opportunities, ensuring a memorable stay.

Īsas atbildes par La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City

Kur atrodas La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City adrese: 821 Stewart Avenue Garden City New York 11530, Garden City, United States.

Cik zvaigžņu ir viesnīcai La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City ir 2 zvaigžņu naktsmītne.

Vai La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City ir pieejams: autostāvvieta, Wi-Fi un restorāns?

Jā. La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City savās ērtībās norāda autostāvvieta, Wi-Fi, restorāns, sporta zāle, gaisa kondicionieris un piekļuve ratiņkrēslam.

Kādas ērtības piedāvā La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City piedāvā: Small pets allowed (under 5 kg) (extra fee), Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), 24-hour reception, Check-in hour: 15:00 - 00:00, Check-out hour: 12:00 - 12:00, Late Check-out (extra fee), Wired Internet (extra fee), Wi-fi (extra fee) un Laundry service (extra fee). Pilns 26 ērtību saraksts ir šajā lapā.

Cik maksā nakts viesnīcā La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

Mūsu novēroto cenu par nakti mēneša vidējā vērtība La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City atkarībā no mēneša ir no aptuveni $151 līdz $222, aptverot 12 uzturēšanās mēnešus (okt. 2026 - sept. 2027) un 79 naktis ar cenām. Atsevišķas naktis var būt lētākas vai dārgākas; izvēlieties datumus, lai redzētu aktuālo cenu.

Kad ir lētākais laiks uzturēties šeit: La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

Pamatojoties uz mūsu izsekotajām cenām galamērķī La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City, lētākie mēneši ir decembris, janvāris, februāris un marts - aptuveni par 29 procentiem lētāk nekā dārgākajā mēnesī.

Vai varu bez maksas atcelt rezervāciju viesnīcā La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City?

Atcelšanas noteikumi atšķiras atkarībā no numura un tarifa. Katra numura noteikumi, tostarp bezmaksas atcelšanas termiņš, tiek parādīti šajā lapā, kad esat izvēlējies datumus, un pirms maksājuma.

Ērtības

Viesnīcas aprīkojums
Small pets allowed (under 5 kg) (extra fee)
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
24-hour reception
Check-in hour: 15:00 - 00:00
Check-out hour: 12:00 - 12:00
Late Check-out (extra fee)
Wired Internet (extra fee)
Wi-fi (extra fee)
Laundry service (extra fee)
Launderette
Bellboy service
Air conditioning in public areas
Hotel safe (extra fee)
Lift access (extra fee)
Gym
Luggage room (extra fee)
Bar
Restaurant
Smoking area (extra fee)
Conference room
Meeting room
Business centre
Hot tub
Fitness (extra fee)
Informācija par viesnīcu
Non-smoking establishment (extra fee)
Pārbaudīt pieejamību

Izvēlieties datumus, lai redzētu numuru cenas un pieejamību.

Meklēt datumus
Atrašanās vieta
Garden City, US
821 Stewart Avenue Garden City New York 11530
Rādīt kartē
Skatiet šo viesnīcu un 29 tuvumā esošus naktsmītnes kartē.
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City
Ielādē tuvākās cenas…

Pieejamība

Cenu tendence
Cenas par nakti vietā November 2026 pēdējās divās nedēļās pieauga par 7%
Cenas kāpj: rezervējot drīzāk, visticamāk, maksāsiet mazāk.
Izsekojam kopš 8 Oct 2026, 13 pārbaudes dienā. Balstīts uz mūsu pašu cenu novērojumiem 2 pieaugušajiem.

Kad uzturēties šeit: La Quinta Inn & Suites by Wyndham Garden City

Cenu pārskats
Noklikšķiniet uz mēneša, lai salīdzinātu 2 zvaigžņu viesnīcas galamērķī Garden City šajos datumos, sākot ar lētākajām (maksimuma mēnesim - ar dārgākajām). Atveras jaunā cilnē.
Pamatojoties uz cenām galamērķī New York (tuvākajā mūsu izsekotajā galamērķī) nākamo 12 mēnešu laikā un šīs viesnīcas nesenajām cenām