Tilbake til søkeresultateneSøkeresultater

Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area

1850B Hotel Plaza Boulevard Lake Buena Vista Florida 32830
Lake Buena Vista
Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area - bilde 1
Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area - bilde 2
Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area - bilde 3
Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area - bilde 4

Oversikt

The 3-star Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Res, an Official Hotel Of Watl Disney World is conveniently located across the street from Disney Springs. The hotel features the ever popular Oasis Aquatic Pool area complete with rock water, fall, interactive water features, a hot tub and a restaurant. Hotel guests enjoy special Disney benefits including 30-minute early entry into all Disney Theme Parks every day and hourly shuttles to the Walt Disney World theme parks (reservations required at check-in). Self-parking is available for a fee. The well-appointed guestrooms feature 55' flat screen TVs, carpeting, clothes rack, complimentary tea and linens. Numerous dining options are available onsite as well as a fitness center, sand volleyball court, basketball court, and game room.

Raske svar om Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area

Hvor ligger Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area?

Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area ligger i 1850B Hotel Plaza Boulevard Lake Buena Vista Florida 32830, i Orlando, United States.

Hvor mange stjerner har Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area?

Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area er et 3-stjerners overnattingssted.

Har Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area et basseng, parkering og Wi-Fi?

Ja. Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area oppgir et basseng, parkering, Wi-Fi, en restaurant, et treningsstudio, klimaanlegg og rullestoltilgang blant fasilitetene sine.

Hvilke fasiliteter tilbyr Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area?

Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area tilbyr Wheelchair-accessible, Car park (extra fee), 24-hour reception, Check-in hour: 04:00, Check-out hour: 11:00, Late Check-out (extra fee), Mobile phone coverage, Wired Internet, Wi-fi (extra fee) og Secure parking (extra fee). Den fullstendige listen over fasiliteter på 62 finner du på denne siden.

Hva koster Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area per natt?

Månedsgjennomsnittet av nattprisene vi har registrert på Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area, varierer fra omtrent $98 til $241 avhengig av måned, basert på 9 oppholdsmåneder (okt. 2026 - okt. 2027) og 39 prisede netter. Enkeltnetter kan være billigere eller dyrere. Velg datoer for å se aktuell pris.

Når er det billigst å bo på Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area?

Basert på prisene vi har fulgt for Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area, er de billigste månedene desember, juni og august, omtrent 58 prosent under den dyreste måneden.

Kan jeg avbestille en bestilling på Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area gratis?

Avbestillingsvilkårene varierer etter rom og pris. Reglene for hvert rom, inkludert eventuell frist for gratis avbestilling, vises på denne siden når du har valgt datoer og før du betaler.

Fasiliteter

Hotellfasiliteter
Wheelchair-accessible
Car park (extra fee)
24-hour reception
Check-in hour: 04:00
Check-out hour: 11:00
Late Check-out (extra fee)
Mobile phone coverage
Wired Internet
Wi-fi (extra fee)
Secure parking (extra fee)
Laundry service
Multilingual staff
24-hour security
Bellboy service (extra fee)
Air conditioning in public areas
Fireplace (extra fee)
Smoke detector
Hotel safe
Cloakroom
Lift access
Garden
Terrace
Concierge
Sun terrace
Gym
Luggage room
Dining area: 4
Clothes dryer
Towels and bed linen
Café
Bar
Restaurant
Non-smoking area
Smoking area (extra fee)
Highchairs
Poolside snack bar
Banquet hall
Air conditioning in Restaurant
Conference room
Meeting room: 14
Projector (extra fee)
Printer
Photocopier
Business centre
Audio-visual equipment rental
Fax
Outdoor freshwater pool: 2
Outdoor heated pool: 1
Children’s swimming area: 1
Sun loungers
TV lounge
Game room
Hot tub
Fitness
Basketball
Volleyball
Beach volleyball
Hotellinformasjon
LGTBIQ friendly
Early Check-in
Identification card at arrival
Non-smoking establishment
Minimum check-in age: 18
Sjekk tilgjengelighet

Velg datoer for å se rompriser og tilgjengelighet.

Søk etter datoer
Plassering
Orlando, US
1850B Hotel Plaza Boulevard Lake Buena Vista Florida 32830
Vis på kart
Se dette hotellet og 30 overnattingssteder i nærheten på kartet.
Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area
Laster inn priser i nærheten …

Tilgjengelighet

Prisutvikling
Prisene per natt for November 2026 har holdt seg stabile de siste to ukene (omtrent $118.00 per natt)
Ingen hast uansett: prisene har knapt endret seg.
Overvåket siden 10 Oct 2026, 6 daglige sjekker. Basert på våre egne prisobservasjoner for 2 voksne.

Når du bør bo på Wyndham Garden Lake Buena Vista Disney Springs Resort Area

Prisoversikt
  • Billigste måneder: juni, august, september
  • Dyreste måned: januar
  • Typisk besparelse mellom lav- og høysesong: omtrent 59%
  • Beste dager å bestille: søndag, mandag og onsdag innsjekkinger
Klikk på en måned for å sammenligne 3-stjerners hoteller i Orlando for de datoene, billigste først (dyreste først for høysesongmåneden). Åpnes i en ny fane.
Basert på priser i United States de neste 12 månedene og hotellets nylige priser

Flere hoteller i Orlando